Kontakt

Ringa?

0733-118 228

Besöka?

Stortorget 17, Malmö

 

Hitta till oss

Eller hör av dig direkt en våra tillväxtskapare

 

 

Mats Jacobson
VD & Tillväxtkonsult
0733 118 228
mats.jacobson@ahrens.se

 

Liten bild på Lars Diethelm AhrensLars Diethelm
Tillväxtkonsult & Delägare
0702 388 999
lars.diethelm@ahrens.se

 

Ulf Christiansson
Tillväxtkonsult
0733 118 210
ulf.christiansson@ahrens.se

 

 

Liten bild på Michael Engström AhrensMichael Engström
Tillväxtkonsult & Delägare
0763 748 769
michael.engstrom@ahrens.se

 

Liten bild på Margaretha Alexanderson AhrensMargaretha Alexanderson
Tillväxtkonsult
0705 493 259
margaretha.alexanderson@ahrens.se

Licensierade Tillväxtpartners

Våra tillväxtpartners är utbildade i Ahrens Rapid Growth.

ALMI Företagspartner AB

Sverige

Ahrens Invest Syd AB

Hofterup, Thomas Ahrens
Tfn. 0708-791 100
thomas@ahrensinvest.se

Ett kundvänligare Sverige EKS AB

Norrköping, Jesper Low
Tfn. 0704-60 66 15
jesper@ettkundvanligaresverige.se

Företagarcoach i Örebro AB

Örebro, Lennart Karlsson
Tfn. 0705-872 230
lennart.karlsson@foretagarcoach.se

 

M.Lindfors Consulting
i Mälardalen AB

Kvicksund, Mikael Lindfors
Tfn. 070-3156424
mikael.l.lindfors@gmail.com

MRB AS

Ålesund/Norge, Bjørn Gjerde
Tfn. +47-915 57 344
bg@mrb.no

Negrete marknadskommunikation

Linköping, Victor Negrete
Tfn. +46 733 94 95 84
victor@negrete.se

 Revenues AB

Umeå, Jan Johansson
Tfn. 070-277 27 68
jan@revenues.se

Skoglund Konsult i Härnösand AB

Härnösand, Andreas Skoglund
Tfn. 070-764 08 31
andreas.skoglund@fredagar.se

Syntesia AB

Sundsvall, Magnus Burvall
Tfn. 070-312 00 22
magnus.burvall@syntesia.se

 

 

 

Ladda ner!

Fyll i dina uppgifter så skickas presentationen om Tillväxthinder automatiskt till din emailadress!

  • Ahrens följer Personuppgiftslagen (PUL). Vi kommer inte sälja din e-mail vidare till tredje part.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Eller bara slå en signal på 0733-118 228

LADDA NER 10 Tillväxthinder