Kontakt

Ringa?

0733-118 228

Besöka?

Stortorget 17, Malmö

Hitta till oss

Eller hör av dig direkt en våra tillväxtskapare

Liten bild på Lars Diethelm AhrensLars Diethelm
Tillväxtkonsult & Delägare
0702 388 999
lars.diethelm@ahrens.se

Mats Jacobson
Tillväxtkonsult
0733 118 228
mats.jacobson@ahrens.se

Ulf Christiansson
Tillväxtkonsult
0733 118 210
ulf.christiansson@ahrens.se

Liten bild på Michael Engström AhrensMichael Engström
Tillväxtkonsult & Delägare
0763 748 769
michael.engstrom@ahrens.se

Liten bild på Margaretha Alexanderson AhrensMargaretha Alexanderson
Tillväxtkonsult
0705 493 259
margaretha.alexanderson@ahrens.se

Licensierade Tillväxtpartners

Våra tillväxtpartners är utbildade i Ahrens Rapid Growth.

ALMI Företagspartner AB

Sverige

Ahrens Invest Syd AB

Hofterup, Thomas Ahrens Tfn. 0708-791 100 thomas@ahrensinvest.se

Företagarcoach i Örebro AB

Örebro, Lennart Karlsson Tfn. 0705-872 230 lennart.karlsson@foretagarcoach.se  

 

M.Lindfors Consulting i Mälardalen AB

Kvicksund, Mikael Lindfors Tfn. 070-3156424 mikael.l.lindfors@gmail.com

MRB AS

Ålesund/Norge, Bjørn Gjerde Tfn. +47-915 57 344 bg@mrb.no

 Revenues AB

Umeå, Jan Johansson Tfn. 070-277 27 68 jan@revenues.se

Skoglund Konsult i Härnösand AB

Härnösand, Andreas Skoglund Tfn. 070-764 08 31 andreas.skoglund@fredagar.se

 

 

Ladda ner!

Fyll i dina uppgifter så skickas presentationen om Tillväxthinder automatiskt till din emailadress!

  • Vi följer GDPR lagstiftningen och dina kontaktuppgifter kommer att hanteras i enlighet därmed.

    Vi kommer inte göra dina kontaktuppgifter tillgängliga till tredje part.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Eller bara slå en signal på 0733-118 228

LADDA NER 10 Tillväxthinder